Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

ZygoTA
Użytkownik
Lokalizacja: Sopot
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 6

Sprzęt dla specjalistów

Usługi jak precyzyjna obróbka cnc lub obróbka skrawaniem wypada podsyłać specjalistom, ponieważ przeprowadzanie ich we własnym zakresie wiąże się z drastycznymi inwestycjami inicjalnymi. Uwierzcie, gdyż kiedyś sama przemyśliwałam tego typu rozwiązania dla rodzimego zakładu pracy. W końcu postawiłam na outsourcing i wyszło na moje. Kupowanie tokarek to rzeczywiście ostateczność. Hawk.

Offline

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Odp: Sprzęt dla specjalistów

Mój przełożony dojrzał w necie nowoczesną maszynę, i z miejsca ją zamówił. Swego czasu robiliśmy w pracy tanie toczenie cnc, jednak sprzęt się zepsuł i musimy powierzać to innym spółkom. Aktualnie na rynku znajduje się sporo różnych spółek, które to przeprowadzają. Muszę napisać, że teraz w firmie na pewno należy zatrudnić znacznie więcej profesjonalistów, dlatego że jest nas niedużo.

Offline

AndrzejLeszczyński
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Sprzęt dla specjalistów

W mojej spółce, kupiono niedawno przeróżne maszyny, jednakże jeszcze nie potrafimy wykonywać profesjonalnych usług cnc. Przy robieniu takich usług, konieczny jest mikrokomputer. Powinienem powiedzieć, że obecnie pracujemy jeszcze zbyt wolno, chociaż firma kapitalnie funkcjonuje - możliwe że lada moment zostaną zatrudnieni nowi profesjonaliści. Gdy konieczne nam są nowoczesne usługi cnc, wtedy szukamy renomowanych spółek, które to zrealizują, np. tkiej http://www.sciskpol.pl/podstawowe,obrob … aniem.html

Offline

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Odp: Sprzęt dla specjalistów

Ja nabyłem ostatnio imadło do rur na zakład. Wiela drugą połówkę nakłaniałem, że fajne, ze potrzebne, aż w końcu się zgodziła big_smile Zdziwieni? Tak, to moja luba podejmuje decyzje, bo jest naszą zarządzaczką i kojarzy, na które zabawki możemy sobie pozwolić. A tematy jak odcinkowa obróbka metali cnc bez namysłu podzlecamy, bo idiotycznie kupować cały zestaw obrabiarek na zeszyt. Koszty wspomnianych przyjemności nie są bynajmniej wysokie, tym bardziej przy zapotrzebowaniach kolektywnych.

Offline

Forum oparte na FluxBB