Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Lekarza poszukuję

Mnie przydałby się polecany dermatolog z Poznania i powoli rozpoczynam cykl researchowania. Tradycyjnie czynię to Onetem. W zeszłym miesiącu miałem „drobny jazz” i określenie „urolog poznań ” było bardzo skuteczne, o ile wiecie, co chcę powiedzieć. Tak czy siak, teraz na mieście jest sporo solidnych lekarzy. Wypada tylko wpisać trochę sylab, zapoznać opinie pozostałych petentów i tyla. Sobie spróbujcie, bo warto!

Offline

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Odp: Lekarza poszukuję

Niech wytęży słuch ten, kto władny. W zeszłym miesiącu bawiłem u dobrego i wypróbowanego laryngologa w Poznaniu, który… był tani! Dacie wiarę?! Mimo wszystko to się zdarzyło. Klinika była niemała i mieli rozmaitych specjalistów, ale namiarów nie napiszę, bo was nie lubię.

Offline

esmeralda345
Użytkownik
Lokalizacja: Kwidzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 13

Odp: Lekarza poszukuję

Jak sama wyglądałam dla znajomej dobrego i niedrogiego laryngologa z Poznania, psim swędem natknęłam się na ogłoszenie w necie: poradnia neurologiczna poznań. Poklikałam i dowiedziałam się, że u nich przyjmuje kilku fachowców, m.in. laryngolog smile Na dany moment gromadnie się u nich leczymy, bo tą metodą jest o wiele bardziej komfortowo, a przecież opieka lepszej jakości. I przystanek dalej. Jeśli trzeba mogę podesłać teleadresy na maila. Zerknę do was nieco później – przypuszczalnie nocą.

Offline

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 7

Odp: Lekarza poszukuję

Ja z kolei pod hasłem poradnia ginekologiczna poznań wyszukałam swego czasu w webie wypasioną poradnię, w której przyjmowało wielu specjalistów. Od razu skorzystała także psiapsióła, której córka potrzebowała wsparcia polecanego ortopedy z poznania. Dzisiaj ma się 100% lepiej, bo ów doktór od początku kojarzył, co należy poczynić, żeby Natalka wyszła na prostą. Na marginesie, żeby od małego mieć problemy z przemieszczaniem… Masakra.

Offline

Forum oparte na FluxBB