Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

esmeralda345
Użytkownik
Lokalizacja: Kwidzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 13

Okazyjne kupno soczewek

Ja ostatnimi czasy zakupiłam sobie tanie soczewki kontaktowe, i jestem szalenie usatysfakcjonowana, gdyż są o wiele wygodniejsze aniżeli okulary. W tym momencie ciągle je ubieram, i wcale tego nie odczuwam. Myślę, że warto wybierać soczewki jednodniowe. Niedawno odnalazłam opłacalną cenę soczewki jednodniowej, dlatego natychmiast zakupiłam sobie te szkła. Cieszę się, że wyszukałam taką ofertę. Muszę napisać, że ja teraz już nie nosiłabym standardowych okularów, dlatego że są niewygodne.

Offline

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Odp: Okazyjne kupno soczewek

Mnóstwo osób wybiera szkła kontaktowe. Na ten moment powstało tyle ich typów, że na pewno każdy coś znajdzie dla siebie. Okazało się, że mam małą wadę wzroku, więc bardzo chciałem mieć od samego początku soczewki. Kiedy moja małżonka usłyszała to, że będę je brał od razu wspomniała, że ona pragnie jednodniowe soczewki kolorowe. Ja i tak brałem coś dla siebie, no więc to nie stało się dla mnie żadnym dylematem. Mi okulista zaproponował dwutygodniowe Air Optix. Więc odszukałem je w Internecie w niskiej cenie i wziąłem. Po trzech dniach zamówienie było u nas. Ależ moja Patrycja prezentowała się super w tych soczewkach, a ja za pomocą swoich widziałem o wiele lepiej. : D

Offline

ZygoTA
Użytkownik
Lokalizacja: Sopot
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 6

Odp: Okazyjne kupno soczewek

Bardzo popularną rzeczą są szkła kontaktowe. Dawniej były słabo dostępne i niestety ich cena była olbrzymia, tak więc ludzie przede wszystkim kupowali okulary. W tej chwili to wygląda inaczej. Moje jednodniowe Acuvue Oasys odnalazłam w niskiej cenie. Ale starczy napisać w wyszukiwarkę zwroty specjalne soczewki kontaktowe cena i zobaczymy, że one nie są kosztowne. Dużo się zmieniło od czasów gdy soczewki zajrzały na nasz rynek. W tej chwili odnajdziemy je prawie w każdym miejscu i w cenach dobrych dla każdego. No więc jak ktoś chce soczewki, to nie ma co się zastanawiać, bo warto je posiadać. ; )

Offline

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 7

Odp: Okazyjne kupno soczewek

Ja choruję na astygmatyzm, z tej racji niedawno zakupiłam sobie specjalistyczne soczewki kontaktowe toryczne. Teraz widzę o wiele lepiej. Ta choroba szalenie mi doskwierała, szczególnie przy czytaniu. Swego czasu miałam trudności z czytaniem, a ja uwielbiam różne lektury. Zwykłe okulary drażnił mnie, tymczasem soczewki kontaktowe zupełnie mnie nie rozwścieczają. Ostatnimi czasy u mojej koleżanki stwierdzili też astygmatyzm, z miejsca zaproponowałam jej szkła kontaktowe. Uważam, że z pewnością coś sobie dobierze, dlatego że teraz jest ich wielki zestaw na rynku.

Offline

Forum oparte na FluxBB