Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

borys19
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Jakie spodnie założyć w góry?

Bardzo lubię górskie wyprawy – nie wyłącznie latem, lecz też w chłodne dni. Takiego typu hobby wymaga niestety stosownego ekwipunku. Dlatego, z nadejściem pory jesiennej przygotowuje ulubione i silne buty Salomon, jak i sprawdzam, ile kosztują palniki turystyczne bądź pozostałe, niezbędne w trakcie chodzenia po górach artykuły. Wolę zainwestować w profesjonalne odzież oraz wyposażenie, niż potem kupować środki farmaceutyczne.

Offline

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Odp: Jakie spodnie założyć w góry?

Na zimne dni, wybrałem jakiś czas temu kurtki columbia, i piekielnie jestem z nich usatysfakcjonowany. Ale jeszcze powinienem zamówić solidne buty na rozmaite wycieczki w góry. Chyba wpiszę w wyszukiwarkę frazę: tanie buty trekkingowe, i w ten sposób coś odnajdę. Powinienem przyznać, że ja bardzo lubię góry, szczególnie fascynują mnie te krajobrazy. A buty są potrzebne do tego, abym mógł czuć się w pełni bezpieczne. Teraz jest co niemiara butów na rynku, lecz ja nade wszystko zwraca uwagę na ich wytrzymałość.

Offline

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 7

Odp: Jakie spodnie założyć w góry?

Spostrzegłam ostatnio w sieci kapitalne spodnie, i migiem je sobie zamówiłam. Wyszukałam je w dziale internetowym, na którym był zamieszczony napis: milo spodnie trekkingowe. Moja koleżanka również sobie zakupiła te spodnie, gdyż niesamowicie jej się spodobały. Twierdzi, że z całą pewnością będzie je ubierać na przeróżne wyprawy, gdy nastanie pora zimowa. A ja możliwe że zakupię sobie również wygodne buty trekkingowe. Wówczas będzie mi się kapitalnie spacerowało po górskich szlakach, gdzie z reguły chodzę w sezonie letnim.

Offline

mleczarz76
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 28

Odp: Jakie spodnie założyć w góry?

Umiejętne skomponowanie ubrań na zimne dni bez wątpienia pozwoli uniknąć nieprzyjemnych wizyt w przychodni. W moim przypadku zwłaszcza jest to ważne, ponieważ działam jako przewodnik podczas wędrówek górskich. W pokojach mojego domu, oprócz takiego rodzaju akcesoriów jak m.in. użyteczne palniki turystyczne, bardzo dużo miejsca zajmują ubrania – właściwe na każdego typu porę. Kupuje je zazwyczaj bardzo korzystnie. Wczoraj odnalazłem dla przykładu interesującą propozycję: kurtki polarowe. Na pewno z niej skorzystam.

Offline

Forum oparte na FluxBB