Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Lenka25
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 42

Odp: Brakuje mi dekoracji na ścianie

Witajcie! Przeniosłam się do nowej kawalerki. Już większość udekorowałam, ale brakuje mi jakiś dekoracji na ścianach. Są nudne. Myślę czy lustro dekoracyjne to będzie fajne rozwiązanie na dekorację. Poza tym rozważam jeszcze nad kupnem jakiś obrazów. Podpowiedzcie mi czym można udekorować ściany w chacie?

Offline

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 97

Odp: Brakuje mi dekoracji na ścianie

Dawno temu ludzie nie zwracali takiej uwagi na ozdabianie ścian. Jak coś tam powiesili to bez stylu. W tym momencie zwraca się ogromną uwagę na to, żeby dekoracje na ścianach wiązały się z dekoracjami w pokojach. W związku z tym wymyśliłem, że do naszej sypialni dam ładne lustro w srebrnej ramie. Moja żona od dawna o takim marzyła, więc chciałem je jej podarować. Akurat zbliżały się jej urodziny. Znalazłem w sieci super ofertę i wziąłem lustro. Przyznam szczerze, że Wiktoria była szczęśliwa. Bardzo mnie to radowało, gdyż kiedy widzę uśmiech na jej buzi, ja również jestem zadowolony. : P

Offline

ZygoTA
Użytkownik
Lokalizacja: Sopot
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 14

Odp: Brakuje mi dekoracji na ścianie

W ówczesnych czasach co niemiara osób wybiera dekorowanie chat. Dawniej to nie było tak modne. W tym momencie coś stylowego powinno pojawić się w naszym mieszkaniu. Wiem o tym z własnego doświadczenia, ponieważ jestem architektem wnętrz i wiele razy dekorowałam ludziom chałupy. Kilka tygodni temu wzięłam się za swój dom. Bardzo brakowało mi tam dekoracji na ścianach. Normalna rzecz, że w takiej sytuacji super rzeczą są obrazy, ale mi jednak zabrakło czegoś innego. I wtedy to wymyśliłam, że wezmę sobie wielkie nowoczesne lustro. Powiem szczerze, że od zawsze marzyłam o takim. Ku mojej uciesze szybko udało się odnaleźć sklep, w którym zamówiłam lustro swoich marzeń. Jestem szczęśliwa. ; )

Offline

Hanna Barska
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 43

Odp: Brakuje mi dekoracji na ścianie

Mnóstwo osób wybiera udekorowanie ścian w domach. W tej chwili ludzie wybierają design. Ja w ostatnim czasie przeprowadzałam się do mojego nowego M i chciałam mieć coś stylowego u siebie. Aż w końcu wpadłam na pomysł i doszłam do wniosku, że w moim przypadku dobrze sprawdzi się unikalne lustro stylowe. Odnalazłam dobry sklep online, w którym oferowali w atrakcyjnej cenie przeróżne dekoracje do chałupy. Oprócz tego bardzo spodobały mi się tam obrazy. Zakupiłam parę. Wszystko wygląda u mnie ekstra. : D

Offline

Komisarz
Użytkownik
Lokalizacja: Barczewo
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 20

Odp: Brakuje mi dekoracji na ścianie

Często zaglądam na forum dyskusyjne i jestem zawsze zadowolony z podejmowanych tutaj pogawędek. Powiem szczerze, że coraz bardziej myślę o ozdobieniu swoich ścian w chacie. Nawet przedwczoraj odnalazłem interesującą stronę online, na której proponują najróżniejsze dekoracje. Chyba się skuszę, ale jeszcze o tym pomyślę.

Offline

Forum oparte na FluxBB