Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

esmeralda345
Użytkownik
Lokalizacja: Kwidzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 19

Odp: Jakie lampy wybrać?

Siemka! Od dłuższego czasu rozmyślam o wymianie lamp w moim domu. Wszystko jest takie normalne. A pewna nuta nowoczesności byłaby potrzebna. Więc pomyślałam, że mogę dać do pokoju sypialnianego oryginalne lampy pokojowe stojące. Ostatnio dostrzegłam taką u znajomej. Na dodatek może zdecyduję się na lampy wiszące do kuchni. Muszę zastanowić się. Toteż weszłam tutaj. Doradzicie jakie najlepiej będzie pasowało oświetlenie do domu?

Offline

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 18

Odp: Jakie lampy wybrać?

W tej chwili powstało tyle stylów lamp, że chwilami nie mamy pojęcia co zamówić. Na dodatek banalnie jest wziąć coś odpowiedniego do danego pokoju. Ja jak chciałam wziąć coś do salonu, to zakupiłam stylowe lampy pokojowe stojące, które tworzyły unikatowe dekoracje. Prawda, że błyskawicznie rozwiązałam taką rzecz? Dlatego nie rozumiem tego typu pogawędek.

Offline

Komisarz
Użytkownik
Lokalizacja: Barczewo
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 19

Odp: Jakie lampy wybrać?

Myślę, że istnieje multum lamp, które będą pasowały do naszych mieszkań. W tej sytuacji wiele firm poleca dużo różnorodnych oświetleń. Jeszcze ostatnio sam tego szukałem, bo z żona zakupiliśmy mieszkanie i potrzeba było to umeblować. Przeglądałem jakieś oferty meblowe, jak wszedłem na pewną witrynę sieciową http://www.cosmolight.pl/produkty/oswie … sufitowe/1 której posiadaczem był serwis Cosmo Light. To tutaj w bezkonkurencyjnych cenach odnaleźliśmy oryginalne lampy. Wzięliśmy. W przeciągu trzech dni były u nas. Prezentowały się super. Polecam gorąco ten sklep!

Offline

Babuszka
Użytkownik
Lokalizacja: Biały Bór
Data rejestracji: 2016-02-09
Liczba postów: 29

Odp: Jakie lampy wybrać?

Prosta rzecz, że każdego typu oświetlenie będzie pasowało do chałupy. Ja nie miałam z tym dylematów. Ba! Nawet jak poszukiwałam dla siebie lampki do sypialni, to moja koleżanka proponowała mi nowoczesne lampy stojące. Ogólnie śliczne, ale w tej chwili tego nie potrzebuję. Oprócz tego nie posiadam gotówki. Toteż nic tutaj po mnie. Ogólnie to chyba idę stąd. Jakoś tak zanudzacie. Ciao!

Offline

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 92

Odp: Jakie lampy wybrać?

Fora sieciowa to moja ulubiona rozrywka. Ten temat również mi odpowiada. Akurat jestem w chwili remontu i poszukuję dobrego oświetlenia. Coraz częściej rozważam, żeby kupić dekoracyjne lampy kuchenne wiszące. Znalazłem sporo dobrych propozycji. Popatrzę jeszcze, bo pragnę być pewnym, że takie oświetlenie będzie pasowało. A później wezmę.

Offline

Forum oparte na FluxBB