Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Lenka25
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 41

Odp: Ciężkie nogi, zmęczenie…

Mam dosyc męczący problem. A mianowicie odczuwam jakąś nieprzyjemną ciężkość nóg, mam wrażenie, że może to bierze się od żył? Chyba nigdy nie miałam najlepszego krążenia – wiadomo, pajęczynki na nogach i żylaki… nic, czym człowiek chciałby się chwalić. Ale może nie jestem sama i ktoś z Was też miał takie problemy? Czy są jakieś leki, które faktycznie pomagają? Teraz w telewizji ciągle dają cudowne recepty na wszystko, ale ja szukam czegoś, co działa na poważnie, nie tylko na szklanym ekranie. Na dodatek na pacjentki, które są zdrowe…

Offline

Hanna Barska
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 42

Odp: Ciężkie nogi, zmęczenie…

To na pewno kwestia krążenia. Warto nad tym popracować. Szukałam ostatnio opinii o leku Detramax i były bardzo pozytywne, więc sama spróbowałam stosować. Myślę, że naprawdę jest trochę lepiej. Powinna mieć go w swojej ofercie każda dobra Apteka Bez Recepty – właśnie ten brak recepty mi jest bardzo na rękę.;) ale oprócz leków zaczęłam też trochę bardziej dbać o swoje ciało – codziennie ćwiczę, trzy razy w tygodniu biegam.

Offline

mleczarz76
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 42

Odp: Ciężkie nogi, zmęczenie…

leki bez recepty naprawdę potrafią być wybawieniem. Do lekarza w końcu trzeba zawsze iść, ale te wszystkie formalności z rejestracją i kolejkami są paranoją… Nawet dla małych dzieci tak wygląda nasza służba zdrowia. Jak nasza coreczka ząbkowała to mało żeśmy z żoną nie umarli ze strachu, że może jest jej coś poważnego.;) ale kupiliśmy jej szybko takie coś http://www.aptekabezrecepty24.pl/katego … on-camilia i od razu było spokojniej. Sami jak mamy grypę, ból gardła i tak dalej to też najpierw szukamy jakichś szybkich i skutecznych opcji doraźnych.

Offline

Forum oparte na FluxBB