Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 34

Specyficzna reklama eventu

Siema. Przygotowujemy lokalny festiwalik muzyczny i pomyślałem o ciekawych torbach z nadrukiem w charakterze rekamy eventu. Jak myślicie? Myślę, że świetnie, wszak produkcja toreb papierowych jest tania i przyjazna dla środowiska i mnóstwo osób to weźmie za atut. Wspaniale byłoby jakby projekt logo przeglądu spodobał się wszystkim.

Offline

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 8

Odp: Specyficzna reklama eventu

kocham eko torby na zakupy. mojego chłopaka żegnałam gdy szedł do biedronki z reklamówką tworzywową po szampana na wspólną randkę przy świecach. i odszedł do blondyny. nie znosze jej. od tamtej chwili stosuje wyłącznie taski eko.

Offline

Hanna Barska
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 30

Odp: Specyficzna reklama eventu

Myślę, że wszystkie torebki są dobre. Chociaż w mojej sytuacji najbardziej zdają egzamin torby na zakupy. Tak czy inaczej niedawno moja kumpela otworzyła mały sklep z artykułami spożywczymi. Chciała tam także mieć parę torebek zakupowych. Multum osób w tym momencie bierze ekologiczne torby, tak więc ona również bardzo chciała coś takiego mieć z logo sklepu. Postanowiłam jej dopomóc i pewnego razu w Internecie wpadłam na bombową firmę AllBag, która w niskiej cenie oferowała przeróżne torby. Dałam to Karolinie, która w jednym momencie do nich zadzwoniła. Zakupiła dwadzieścia sztuk torebek. Po dwóch tygodniach znalazły się u niej. No muszę przyznać, że wyglądały bombowo. Jeżeli ktoś poszukuje toreb, to polecam im spółkę AllBag!

Offline

mleczarz76
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 28

Odp: Specyficzna reklama eventu

Thnx. Zamykam temat. Podjąłem decyzję, torby z materiału powinny być idealne. Tylko jeszcze wybiorę przedsiębiorstwo co zajmuje się produkcją toreb reklamowych z uchwytami. Sprawdziłem tę stronę firmy co wytwarza torby z recyklingu i katalog jest okej, warunki atrakcyjne. Czyli co, siemka.

Offline

Forum oparte na FluxBB