Odp: Coaching – wiecie coś o tym?

Zastanawiałam się dzisiaj nad coachingiem – wiem, w czym rzecz, ale jestem ciekawa, co o tym wiedzą inni ludzie, przede wszystkim w Polsce, bo w świecie to zjawisko jest już dość popularne. Czytałam sporo o coachingu, znam paru coachów, więc może ja nie jestem wiarygodnym reprezentantem społeczeństwa. Dlatego jestem ciekawa, co wiecie o tym?

Odp: Coaching – wiecie coś o tym?

Podjęłaś ciekawy temat, faktycznie o coachingu mało kto słyszał tak z ulicy. To interesujący zawód i dobre wsparcie, które przydałoby się każdemu w rozwoju osobistym, ale rzeczywiście większość osób nie wie, co to jest ICF albo czym zajmuje się coach. Zazwyczaj ludzie sądzą że to coś, co jest tylko za granicą, ale chyba powoli wiemy o tym coraz więcej.

Odp: Coaching – wiecie coś o tym?

Hejka, ja znam świetnego coacha, który w prowadzi cykle szkoleń z komunikacji w Poznaniu. Gdyby ktoś szukał dobrego wsparcia albo rozsądnego doradztwa, to ja chętnie podam jego namiary, telefon do kontaktów, maila itp. Bez coachingu byłoby nam trudno w życiu, tak sądzę.

Odp: Coaching – wiecie coś o tym?

No popatrz, a Poznań to moje rodzinne miasto, może nawet znamy tego samego coacha. wink Słuchajcie, dziękuję za wasze wypowiedzi, widzę, że nie ja jedna obserwuję, że coaching to dla wielu osób absolutna abstrakcja..

Odp: Coaching – wiecie coś o tym?

Rzeczywiście kompletna abstrakcja, ludzie nie wiedzą, o co chodzi i się boją zwyczajnie. Dla mnie to nieporozumienie, jak można się bać niewiedzy?

Odp: Coaching – wiecie coś o tym?

Pytałaś o coacha z Poznania? Ja znam tego faceta, michallegowski.pl. To znaczy nie do końca znam osobiście tak jak się zna znajomych, ale po prostu znam go z wystąpienia, miał szkolenie w mojej firmie jakiś czas temu, po spotkaniu można było podejść i pogadać, wziąć ulotkę, wizytówkę.

Odp: Coaching – wiecie coś o tym?

No nie, znamy innych ludzi. smile W końcu Poznań mały nie jest, nie? wink

Odp: Coaching – wiecie coś o tym?

Niby mały nie jest, ale jakoś przesadnie wielki też nie. wink

Odp: Coaching – wiecie coś o tym?

Dziewczyny, a wy korzystałyście z pomocy, usług coacha kiedyś prywatnie?

Odp: Coaching – wiecie coś o tym?

Ja tak, nie miało to związku z pracą, chodziło mi o rozwój osobisty. wink Ale z mojego otoczenia nikt by się nie pisał na takie coś. Dziwny stan rzeczy, nie sądzicie?