Pokrzywa
Data rejestracji: 2016-02-09

Odp: Zaparcie – co robić?

Ostatnio odczuwam uciążliwe zaparcia. Stosuję suplementy diety oraz naturalne środki. Jem dużo błonnika, owoców, zmieniłam dietę, ale nie przynosi to większych efektów. Co jeszcze mogę zrobić?

Lenka25
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Zaparcie – co robić?

Takie zaparcia mogą być przyczyną różnych chorób. Jeśli trwają one już dłuższy czas wymagają konsultacji z lekarzem i nie ma co zwlekać. Zwłaszcza kiedy naturalne środki nie pomagają.

COcosowa
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: Zaparcie – co robić?

każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia. Metoda leczenia zaparć uzależniona jest od ich przyczyny, dlatego najpierw ją trzeba znaleźć a potem już lekarz będzie wiedział co robić. Myślę, że jeszcze nie ma czym się stresować. Odwiedź centrum Proctogin – tam znajdziesz specjalistów w tym zakresie, którzy pokierują odpowiednio twoim leczeniem.

Odp: Zaparcie – co robić?

Słyszałem o nich wiele. Podobno to uznana placówka specjalizująca się właśnie w zaburzeniach narządów miednicy mniejszej. Interesuje mnie najbardziej czy przeprowadzają oni laserowe usunięcie kłykcin kończystych – zostałem skierowany na taki zabieg i szukam profesjonalnego ośrodka.

Komisarz
Lokalizacja: Barczewo
Data rejestracji: 2016-02-09

Odp: Zaparcie – co robić?

Tak przeprowadzają. Poddawałem się całkiem niedawno u nich temu zabiegowi i wszystko jest w porządku. Na szczęście obyło się be żadnych komplikacji, a co ważniejsze bez kolejek. Dostałem tam profesjonalna opiekę i szereg niezbędnych badań – czasami miałem wrażenie że na wyrost przeprowadzanych. Tego nie dostaniesz w zwykłym ośrodku podstawowej opieki zdrowotnej.