Hanna Barska

Odp: Graficzne wizualizacje projektów architektonicznych.

Zamierzam na nowo zaprojektować wnętrze swojego domu i chciałbym zrobić to w bardziej profesjonalny sposób. Znacie może jakieś dobre, w miarę intuicyjne oprogramowanie do tworzenia takich wizualizacji architektonicznych? Chodzi mi przede wszystkim o możliwość przetestowania, jak będzie wyglądało wnętrze z określonym rodzajem tapety na ścianach, pokój dziecięcy z innym kolorem ścian czy łazienka z innym rodzajem podłogi.

Odp: Graficzne wizualizacje projektów architektonicznych.

A po co ci taka wizualizacja? Rozrysuj sobie wszystko na kartce, będzie taniej i na pewno znacznie szybciej.

Lenka25
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Graficzne wizualizacje projektów architektonicznych.

Takim czymś zajmują się specjalistyczne firmy, jakieś studia graficzne czy biura architektoniczne. Myślę, że profesjonalne oprogramowanie do przygotowywania takich wizualizacji jest bardzo drogie i dosyć skomplikowane.

Odp: Graficzne wizualizacje projektów architektonicznych.

A w ogóle masz pojęcie jak tworzyć 3D animacje? Ja wiem, że takie prezentacje wyglądają naprawdę fantastycznie, ale zwykle wykonują je doświadczone osoby, można powiedzieć specjaliści, dla których grafika 3D to chleb powszedni. Rzeczywiście w takiej prezentacji można dokładnie obejrzeć każdy zakamarek powierzchni mieszkania jeszcze przed wprowadzeniem zmian, ale jeśli już koniecznie potrzebujesz takiego projektu może po prostu znajdź kogoś, kto będzie potrafił taki projekt przygotować.