Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Lenka25
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 23

Odp: Dźwięk w poszczególnych klubach

Naprawdę lubię uczestniczyć w recitalach jazzowych, gdyż melodie to moja najstarsza pasja. Przecież słuchając wartościowej muzyki, idzie naprawdę się zresetować oraz – chociaż to trywialne - znaleźć się w innym wymiarze. Do tej chwili miałam sposobność zobaczyć wespół z przyjaciółmi naprawdę dużo miejsc i należy powiedzieć, że w tych lokalach techniczna obsługa eventów wielokrotnie stała na najlepszym poziomie. Ledwo raz czy dwa kaprysiłam na dźwięk w poszczególnych klubach, jednak chłopaki wytłumaczyli mi, iż planując konferencję, lub inną imprezę masową, powinno się skojarzyć parę detali. Nie wyjaśnili jednakże jakich.

Offline

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 7

Odp: Dźwięk w poszczególnych klubach

Od miesiąca jestem na etacie w sporej firmie, jednak - jak na razie - moje powinności bywają niesprecyzowane. Przy tym szef zlecał mi błahe zadania – np. robiłam kawę, lub kserowałam papiery. Tymczasem czeka mnie nobilitacja, gdyż w poniedziałek koordynator nakazał mi zaplanowanie konkretnych rozmiarów konwecji korporacyjnej. Chcę więc się sprawdzić. Posiadam wiedzę jedynie, jak wygląda techniczna obsługa imprez http://www.greatsound.pl/obsluga-konferencji i koncertów, jednakże coś mi mówi, iż techniczna obsługa kongresów przebiega analogicznie. Tym niemniej najważniejsze jest pytanie, o czym mam myśleć, organizując kongres?

Offline

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Odp: Dźwięk w poszczególnych klubach

W moim przedsiębiorstwie zrodził się pewien czas temu pomysł przygotowania konferencji, lecz zupełnie nie wiem, jak wziąć się do dzieła. Nie mam pojęcia, jakie elementy są obowiązkowe i od czego trzeba zacząć. Znacie może zweryfikowane przedsiębiorstwa, dla jakich obsługa techniczna konferencji firmowych jest najważniejszą usługą? Będę bardzo wdzięczny za ewentualne sugestie oraz rekomendacje, bowiem obawiam się, że bez fachowego wsparcia nie dam rady. Będę też zobowiązany za informacje tyczące się kosztów związanych z takimi usługami.

Offline

AndrzejLeszczyński
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Dźwięk w poszczególnych klubach

Wziąłem udział ostatnio w dużej konferencji biznesowej. Wymieniłem tam garstkę informacji dotyczących administrowania firmami. Strategie te pozostaną ważne przy wymyślaniu filozofii funkcjonowania własnej firmy. Omijając zagadnienia handlowe, to wrażenie zrobił na mnie rozmach oraz walory organizacyjne spotkania. Wówczas zrozumiałem, iż jeślibym musiał zrealizować takie wydarzenie, nie miałbym pojęcia, o co powinienem zadbać. Z tego powodu odwiedziłem branżową stronę http://www.greatsound.pl/naglosnienie-konferencji gdzie przedstawiono, że dla przykładu techniczna i akustyczna obsługa konferencji pozostaje niedoceniana.

Offline

Forum oparte na FluxBB