Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 7

Odp: Naprawde obszerne oferty biur wycieczkowych

Ja szukam z reguły przez internet. Jak sobie wrzucisz w pasek wyszukiwania przykładowo niedroga wycieczka objazdowa włochy,to na pewno zobaczysz sporo propozycji. Ja tak weryfikuję oferty na urlop i za każdym razem trafiam w dziesiątkę. Przykład? Super oferta w stylu: wycieczki do indonezji. Moim celem było odwiedzenie takich wysp: Bali, Borneo i wielu innych. Bardzo lubię leżenie na piaszczystych plażach, lazur morza, wyższą temperaturę. W Indonezji od zawsze interesowały mnie również wioski tubylców, świątynia Borobudur na Jawie. I … udało się to zobaczyć w czasie moich niedawnych wakacji z gronem przyjaciół!

Offline

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Odp: Naprawde obszerne oferty biur wycieczkowych

Chyba większość ludzi uwielbia spędzać wakacje poza naszym krajem smile Ja również należę do nich. Właściwie dłuższego czasu co roku urlop bukuję gdzieś w świecie. Codziennie przeglądam propozycje różnych touroperatorów oraz odkładam pieniądze na moje wakacje. Osobiście fascynuje mnie Euroazja. Hmmmm… A interesuje cię opcja tania wycieczka do Chin? Tego rodzaju propozycja umieszczona w sieci trafiła mi się kilka tygodni temu więc zarezerwowałam. Zobaczyłam przykładowo: Wielki Mur, groty Longmen, starożytną stolicę Xi’aon… Było wyjątkowo! smile

Offline

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Odp: Naprawde obszerne oferty biur wycieczkowych

Mi udało się skorzystać z opcji wycieczka Hiszpania przewodnik. Zaczęliśmy zwiedzanie wiadomo od Barcelony, a więc od oglądania dzieł Antonio Gaudiego. Zobaczyliśmy np. kamienicę Casa Milà. Spacerowaliśmy też po Rambli. Cudowny był widok Magicznych Fontann. Innym ciekawym punktem wycieczki była Granada oraz Sewilla. Ta ostatnia to istna stolica flamenco smile Co za klimat! Podobał się również Madryt. Uwielbiam Ronaldo, więc fajnie było być tu. Widzieliśmy pałac królewski oraz prześliczne ogrody wokół rezydencji. A i zawieziono nas do Kordoby. To były fantastyczne wakacje smile Intensywne, ale można było wiele zwiedzić.

Offline

Forum oparte na FluxBB