Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Lenka25
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Odp: Mam mebelki do złożenia

Wspólnie z moją rodziną przeprowadzałam tej jesieni gruntowny remont mieszkania i nabyłam w popularnym supermarkecie modne mebelki. Nie wiedziałam jednak, że możemy mieć kłopot z ich złożeniem. Stąd poszukuję kogoś, kto przeprowadzi sprawny montaż kuchni Ikea. Nie mam pojęcia, gdzie znajdę profesjonalnego montera lub spółkę, która zajmuje się montowaniem zestawów kuchennych. Może Wy znacie kogoś wartego zaufania lub jakąś solidną ekipę?

Offline

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 34

Odp: Mam mebelki do złożenia

Myślę, że jeżeli ktoś oferuje usługi rzetelnego montażu mebli jest to warte uznania. Prawidłowy montaż zajmuje bardzo dużo godzin i w związku z tym takie usługi nigdy nie są wyjątkowo tanie. Wiem o tym, ponieważ specjalizowałem się w realizacji tego typu usług. Jeżeli praca ma być zrealizowana dobrze, to nie obejdzie się bez właściwych narzędzi i zręczności montera, a mnóstwo niby ekspertów tego nie gwarantuje.

Offline

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 8

Odp: Mam mebelki do złożenia

Sprytny fachura jest na wagę złota. Ja sama w życiu nie zmontowałabym najprostszej szafki, a zresztą wiem, iż szybki montaż mebli ikea jest w stanie przerosnąć wielu facetów. Moim zdaniem do złożenia drogich szafek warto wynająć fachowca, który ma wkrętarkę i doświadczenie. Takiego człowieka można wynająć przez neta lub z polecenia. Jak chcecie zaoszczędzić to spodziewajcie się fuszerki.

Offline

AndrzejLeszczyński
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Mam mebelki do złożenia

Nie myślałem, że umeblowanie kuchni w modnym stylu okaże się dla mnie i mojej rodziny tak dużym wyzwaniem. Poszukiwaliśmy kogoś, kto będzie mógł zająć się zarówno skręceniem szafek, jak i ustawieniem ich tak, żeby podwyższyć ich funkcjonalność. Wstukałem w wyszukiwarkę wyrażenie montaż kuchni ikea i znalazłem parę niezłych ofert. Zadzwoniłem do jednej spółki, która reklamowała się, iż wykonuje kompleksowy montaż mebli w Warszawie, wliczając w to instalowanie najnowocześniejszego sprzętu AGD. Teraz czekam na przyjazd fachowców z tej spółki.

Offline

Forum oparte na FluxBB