Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Kalendarze promocyjne

Dzień dobry! Powolutku zbliża się nowy rok, dlatego przydałoby się nabyć nowe materiały reklamowe dla moich klientów. Myślę tu głównie o kalendarzach ze spiralą, które przydadzą się każdemu, a jednocześnie skutecznie zareklamują daną firmę. Gdzieś widziałem ostatnio ogłoszenie z hasłem kalendarze, która odnosiła się do oferty niezłego producenta. A Wy moglibyście zarekomendować kogoś w tym temacie?

Offline

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Odp: Kalendarze promocyjne

Niewątpliwie jedną z najefektywniejszych metod promocji są kalendarze ścienne, dlatego też każdego roku zakupuję je dla klientów mojej firmy, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych. Zwracam dużą uwagę na jakość tego typu materiałów, ponieważ ich zasadniczym celem jest reklamowanie mojej firmy. Dlatego też przygotowanie materiałów reklamowych staram się powierzać profesjonalistom. Tym razem chciałbym znaleźć nowego producenta kalendarzy, który będzie kreatywny i może zasugerować coś nietuzinkowego. Zaciekawiła mnie pewna reklama z wyrażeniem kalendarze z logo firmy, lecz z chęcią zobaczę również wasze propozycje.

Offline

mleczarz76
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 28

Odp: Kalendarze promocyjne

Ja stawiam na wysokiej jakości produkty poligraficzne, które obok funkcji promocyjnej, pełnią też funkcję praktyczną. Są to przede wszystkim kalendarze biurkowe z logo mojego zakładu. Zależy mi, by były one dobrej jakości i w rozsądnej cenie. Co jakiś czas poszukuję nowego producenta tego typu materiałów, żeby kalendarze reklamujące moje przedsiębiorstwo nie wyglądały wciąż tak samo. Przed chwilą wprowadziłem w Google sformułowanie kalendarze na 2016 i wyświetliło się dużo ofert, ale nie wiem, która będzie najlepsza. Może wy macie jakieś warte polecenia propozycje?

Offline

AndrzejLeszczyński
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Kalendarze promocyjne

Od niedawna prowadzę nową spółkę i szukam sposobu, żeby dotrzeć do większego grona zainteresowanych osób. Myślę o nabyciu materiałów promocyjnych dla stałej klienteli, a także dla innych potencjalnych zainteresowanych. Co wg Was może przyciągnąć więcej kupujących? Czy uważacie, że dobrym pomysłem są notesy z logo firmy? Widziałem ostatnio pewną reklamę, która miała w treści wyrażenie notesy z logo, a reklamowała wykonawcę terminarzy, którego oferta znajduje się na witrynie internetowej e-marketu Kalendarze Reklamowe. Oprócz terminarzy można tam zakupić właśnie takie notesy.

Offline

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 7

Odp: Kalendarze promocyjne

Fajne propozycje, sądzę, że postawię na kalendarze, choć na razie nie wiem, czy najatrakcyjniejszymi produktami promocyjnymi dla moich klientów okażą się kalendarze plakatowe czy też autorskie. Wciąż jeszcze zaznajamiam się z zagadnieniem notesy hurt, ale niebawem z pewnością złożę zamówienie. Do widzenia!

Offline

Forum oparte na FluxBB