Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Sprzęty w apteczce

Dzień dobry! Postanowiłem tej jesieni wzbogacić moją apteczkę domową i zakupić kilka akcesoriów, jakie mogłyby być potrzebne. Najbardziej interesują mnie anonse rodzaju: ciśnieniomierz Geratherm, jako że ja i moja rodzina powinniśmy w miarę często mierzyć ciśnienie. Ważnym elementem wyposażenia jest też precyzyjny termometr do ciała. A Wy jakie rzeczy macie w swoich domowych apteczkach?

Offline

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Odp: Sprzęty w apteczce

W znacznym stopniu dużo wynika z tego, dla kogo przygotowujesz wspomnianą apteczkę. Inaczej będzie prezentować się apteczka dla seniora, a odmiennie dla osoby w młodym wieku. Rekomenduję przejrzeć strony sprawdzonych sklepów medycznych, gdzie da się odszukać pozycje w rodzaju ciśnieniomierz dla osoby starszej. Atrakcyjny sklep medyczny proponuje także szereg innych przydatnych produktów, często leków i innych elementów, które mogą być niezbędne – powiedzmy tabela pomiaru ciśnienia tętniczego krwi. Warto sprawdzić.

Offline

Lenka25
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 23

Odp: Sprzęty w apteczce

Słuchajcie… Które urządzenia trzymacie w apteczkach w mieszkaniu? Bez wątpienia podstawą jest termometr. Niedawno natknęłam się na ofertę zatytułowaną termometr elektroniczny. Słyszałam, iż są precyzyjne i mają wielki ekran. Polecacie takie termometry czy atrakcyjniejsze są te rtęciowe? Mam jeszcze inne pytanie… Jakie precyzyjne testy płodności moglibyście mi zarekomendować? Której marki? Moja kumpelka wspominała ostatnio o stronie, gdzie oferują te testy. Mówiła są najlepsze! Są mega dyskretne. Staramy się z partnerem o córeczkę i stąd to pytanie.

Offline

AndrzejLeszczyński
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Sprzęty w apteczce

Dzięki za wszystkie wypowiedzi, ja mam w domu kilka produktów międzynarodowej marki Geratherm, ale z chęcią obejrzę także inne propozycje. Najbardziej zainteresował mnie poręczny pulsoksymetr, gdyż jest to sprzęt. o którym wcześniej nie słyszałem, a który przyda się do mierzenia saturacji krwi tlenem. Pozdrawiam!

Offline

Forum oparte na FluxBB