Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Nietypowe metody na promocję

Ostatnio zainwestowałem nowy serwis internetowy i poszukuję nietuzinkowego pomysłu na jego zareklamowanie. Dużo dobrego słyszałem o promocji w rodzaju film promocyjny. Może podrzucicie jakieś unikalne sposoby na promocję, albo opiszecie jakieś własne doświadczenia w tym zakresie? Chętnie posłucham.

Offline

esmeralda345
Użytkownik
Lokalizacja: Kwidzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 13

Odp: Nietypowe metody na promocję

Z praktyki mam możliwość polecić, iż sensowne jest zdecydowanie się na filmy instruktażowe, jakie potem opublikować możemy do Sieci - przykładowo na stronkę firmy i na FaceBooka itd. Firm, jakie proponują działania rodzaju najlepsza produkcja filmowa funkcjonuje wiele, zatem wyszukanie sensownej oferty w regionie nie powinno być problematyczne. Jeżeli zaś chodzi o stawki, to nie musisz się martwić, albowiem wbrew stereotypom szału nie ma :-) Spróbuj!

Offline

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Odp: Nietypowe metody na promocję

Dla mnie istnieje moc metod promowania się, lecz wytypowanie rozwiązania, który najlepiej wzmocni brand przedsiębiorstwa i zwiększy przychody zależy od rodzaju działania, branży albo proponowanych rozwiązań. Niemniej jednak, są metody, jakie dzisiaj sprawdzają się prawie dla każdego - choćby filmiki promocyjne. Trzeba tylko znaleźć fachowca, dla jakiego innowacyjna produkcja filmów stanowi radość, a później oczekiwać jedynie na efekty. Masz możliwość też spojrzeć na rozwiązania rodzaju produkcja filmów instruktażowych i publikowanie ich na YT itp...

Offline

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 7

Odp: Nietypowe metody na promocję

Fajnie, że sporo osób udzieliło się w powyższej sprawie. Możliwe, że to niektórym rozjaśni w głowie. W końcu produkcja filmów instruktażowych to nie jest czarna magia. W przypadku pytań wystarczy napisać.

Offline

Forum oparte na FluxBB