Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

mleczarz76
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 28

Sprzęt dla poradni lekarskiej

Witajcie! Rozważamy z małżonką o otworzeniu prywatnej poradni lekarskiej. We dwójkę jesteśmy lekarzami. Rozważamy jakiego sprzętu nam potrzeba. Na pewno musimy wziąć komory mroźnicze, bo bez takich urządzeń nie da się pracować. Na dodatek mógłbym wziąć szafy chłodnicze GGPv6570. No dobrze, jednak co jeszcze? Podpowiedzcie mi jakiego typu jeszcze osprzęt będzie pożądany?

Offline

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 7

Odp: Sprzęt dla poradni lekarskiej

Żeby klinika znakomicie działała, nieodzowne są zamrażarki niskotemperaturowe. Z pewnością jest możliwość wyszukać je w sieci. Więcej danych jest opublikowanych na stronach online. Powinnam stwierdzić, że ja nieco wiem o wyposażeniu rozmaitych klinik, bo ostatnio otworzyłam swoją placówkę medyczną. Teraz wszystko funkcjonuje tam bardzo dobrze, ale na początku ja też nie miałam pojęcia, co tam kupić. Teraz mam mnóstwo zadowolonych pacjentów.

Offline

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Odp: Sprzęt dla poradni lekarskiej

Wyposażenie kliniki jest bardzo ważną rzeczą. Powinno się pamiętać, że stosowny osprzęt ulepszy nam pracę. Ja ostatnimi czasy nabyłem wytwornice lodu i nadmienię, że jestem szczęśliwy. Nie pomyślałbym, że to tak ułatwi moją pracę. Dodatkowo niedawno wypatrywałem spółki, która miała możliwość mi zaoferować przeróżny sprzęt mroźniczy. Często dostarczam lekarstwa, które muszą być na minusie. Lecz mój znajomy trafił na taką spółkę, u której kupiłem zamrażarki laboratoryjne GG 5216. Przyznam szczerze, że byłem zachwycony. big_smile

Offline

borys19
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Sprzęt dla poradni lekarskiej

Tego rodzaju rozmowy są super. Nie raz rozważałem jaki osprzęt będzie potrzebny do mojej kliniki. Zlokalizowałem wczoraj ciekawą stronę sieciową, na której proponują wytwornice lodu MCM 1210 AS. Niebawem przeanalizuję ją, gdyż chcę wziąć kilka osprzętów.

Offline

Forum oparte na FluxBB