Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Gdzie mógłbym kupić części do motoru?

Hej! Jestem dużym fanem motocykli. Ubóstwiam nimi jeździć. Takimi sposobem zwiedziłem paręnaście państw. Ale obecnie denerwuję się, bo coś się wydarzyło z moim motorem. Chyba popsuła się jakaś część. Zastanawiam się gdzie mógłbym kupić takie części. Kumpel coś mi niedawno gadał, że zamawiał części motocyklowe, ale zapomniałem gdzie. Powiedzcie gdzie znajdę wielki wachlarz produktów do motorów?

Offline

mleczarz76
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 28

Odp: Gdzie mógłbym kupić części do motoru?

Powstało multum sklepów motocyklowych, w których zakupimy różnorodne akcesoria. Pamiętam doskonale jak spotkałem moją teraźniejszą małżonkę, miłośniczkę jednośladów. Ogólnie ona nie jeździła, jednak zaszczepiłem w niej uczucie do motocykli. Więc niedawno pomyśleliśmy, że wyjedziemy motorami do Portugalii. Ogólnie Wiktoria potrzebowała kilku rzeczy. Głównie chodziło o ubrania motocyklowe. Lecz ekspresowo zlokalizowała fajny sklep. Zafascynowała ją tam kurtka na motor wygodna. Zakupiła. Wyjechaliśmy, to była cudowna podróż.

Offline

ZygoTA
Użytkownik
Lokalizacja: Sopot
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 6

Odp: Gdzie mógłbym kupić części do motoru?

Dużo części motocyklowych, jest umieszczonych w Internecie. Tam powinno się odszukać kaski motocyklowe. Uważam, że motocykl to wspaniała sprawa. Ja swego czasu go zamówiłam i aktualnie jestem szalenie zadowolona, dlatego że mogę wspólnie z moim małżonkiem wybrać się za miasto. Ostatnio w pewnym cenionym sklepie online zakupiłam sobie solidne buty na motor. Moim zdaniem to był świetny wybór. Teraz mam już wszelkie potrzebne mi akcesoria.

Offline

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Odp: Gdzie mógłbym kupić części do motoru?

Lubię wasze dyskusje. Jednak teraz malutko mogę rzec, bo nie jeżdżę na motorze, jednak chciałbym, bo moja kumpela mnie namawia do tego. Ostatnimi czasy mówiła mi, że wzięła sobie tanie buty damskie na motor. Nawet zaprezentowała mi ten sklep internetowy. Przyznam szczerze, że coraz mocniej mnie to ciekawi. Może skuszę się, ale muszę to dobrze rozważyć.

Offline

Forum oparte na FluxBB