Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 7

Co powinnam zamówić dla dziecka?

Hej! Niebawem zostanę mamą. Równocześnie jestem zachwycona, lecz też stresuję się. Zastanawiam się co muszę zakupić. Z pewnością powinnam zamówić stosowną pościel dla niemowląt. Wzięłam również rozmaite smoczki itp., ale co dodatkowo? Nie mam pojęcia. Toteż jestem tutaj. Podpowiedzcie mi, co powinnam jeszcze zamówić dla dziecka?

Offline

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 59

Odp: Co powinnam zamówić dla dziecka?

Co niemiara ludzi zamawia rozmaite akcesoria dla niemowlaków sporo wcześniej przed narodzeniem maleństwa. Moja żona tak wykonała. Wpierw myślałem, że zwariowała, jednak z czasem wyszło, iż to był dobry pomysł. Odszukaliśmy w necie sklep, w którym Ania zamówiła smoczek lovi oraz inne rzeczy. Jednakże najbardziej ucieszyła się, że odszukała tam pościel Sowy Błękitne dla niemowląt. Z marszu wzięła. Gdy się zaczęło, byliśmy przygotowani na każdą chwilę. Inne mamy w lecznicy były zdziwione, że mamy wszystko, na dodatek mówiły, że jestem taki pomocny. big_smile

Offline

borys19
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Co powinnam zamówić dla dziecka?

Niezbędne będą bez wątpienia naturalne kocyki dla niemowląt. Niesamowicie się przyda poza tym laktator elektryczny medela. Ja obecnie wybieram rozmaite wyroby dla dziecka w Internecie, ponieważ tak jest praktycznie. Uważam, że da się tam znaleźć sporo znanych sklepów. Moja dziewczyna swego czasu urodziła nasze dziecko, toteż nieco się orientuję w tym temacie. Obecnie mamy bez liku pracy w domu.

Offline

Hanna Barska
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Odp: Co powinnam zamówić dla dziecka?

Takie gadki są super. Aktualnie jestem w trakcie wyposażenia wyprawki dla dziecka. Ostatnio trafiłam na dobrą witrynę online, na której proponują bardzo wysokiej jakości artykuły dla niemowląt. Spotkałam tam kocyk dla niemowlaka. Wkrótce sprawdzę tę witrynę dokładnie i wszystko kupię.

Offline

Forum oparte na FluxBB