Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Zbieranie nasion

W dzisiejszych czasach ludzi interesują się kolekcjonowaniem nasion. Wiem o tym z własnego doświadczenia. Sam w ostatnim czasie kupiłem sobie nasiona konopi. Przyznam szczerze, że zaskoczyło mnie to, że nasiona nie są takie same. Każdy typ ma coś charakterystycznego. Na dodatek na dniach pragnę sobie zamówić nasiona autoflowering. Chciałbym, by moja kolekcja stała się coraz obszerniejsza. Bardzo lubię czytać na temat nasion, jak powstały itp. Jest to interesujące. Wiele osób posiada swoje zamiłowania, jedni kolekcjonują jakieś karty, a ja zdobywam nasionka i jestem z tego powodu bardzo zadowolony, ponieważ raduje mnie to. : D

Offline

Lenka25
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 23

Odp: Zbieranie nasion

Ostatnimi czasy jak rozszerzałam moją kolekcję trofeów napotkałam na problem jak dokonać najlepszego wyboru. Obecnie w sieci działa całe mnóstwo sklepów sprzedażowych, w efekcie perspektywy są tak obszerne, że problem jest się na jakiś fant ostatecznie szarpnąć. Dopiero gdy wstukałam w Yahoo nasiona marihuany feminizowane, to napotkałam interesujące opcje. Chyba w najbliższym czasieszarpnę się je kupić. Nie mam pojęcia tylko gdzie, to umieszczę. Zbieranie takich przedmiotów przynosi ze sobą całe mnóstwo satysfakcji. Należy w końcu mieć jakieś ciekawe hobby.

Offline

TedyPanter
Użytkownik
Lokalizacja: Kostrzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 29

Odp: Zbieranie nasion

Popularną rzeczą są nasiona blueberry. Jestem miłośnikiem nasion od długiego czasu, więc znam się świetnie na nich. Poza tym niedawno odnalazłem pewną witrynę internetową, na której miałem możliwość uzyskać wiadomości odrobinę więcej na ten temat. Moja narzeczona się denerwuje, że już nie mamy gdzie to kłaść, ale co ja powiem jak fascynuje się tym? Podobnie mógłbym wspomnieć o jej ubraniach, że ma ich za dużo. A każdy ma różnorodne zainteresowania, ona do ciuchów, ja do nasion. : D

Offline

mleczarz76
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 28

Odp: Zbieranie nasion

Ja miałem raczej problem nie z dobraniem nasion do segregatorów, ale z ich odnalezieniem. Co odkryłem jakiś konkretny sklep, to niewiele później był on likwidowany. W efekcie zbiory trofeów przez długi okres poniewierały się i akumulowały kurz. Któregoś dnia kumpel podał mi namiary na spółkę z ziarenkami marihuany do zbierania. Sprawnie dopchnąłem transakcję, a klaser zwiększył się. Łatwo można ich zlokalizować wpisując w wyszukiwarkę hasła jak nasionka konopi.

Offline

AndrzejLeszczyński
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Zbieranie nasion

Multum osób interesuje się przeróżnymi rzeczami. Mnie zawsze ciągnęło do nasion. Każdy uważa, że wszystkie są podobne, ale to nieprawda. Starczy porównać je ze sobą. Lubię uzyskiwać informacje skąd one pochodzą itp. Jakiś czas temu dałem radę odnaleźć pewną witrynę sieciową, na którą wpadłem pod zwrotami Early Skunk. Szukałem różnorodnych porad jak rozróżniać nasiona itp. Udało się. W tym miesiącu planuję sobie zamówić parę odmian nasionek, ponieważ chcę, żeby moja kolekcja była dużo. ; )

Offline

borys19
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Zbieranie nasion

Istnieje bez liku rozwiązań na hobby. Jedni kolekcjonują coś tradycyjnego, innych interesują nasiona. Tak jest w mojej kwestii. Od kilku lat kolekcjonuję różne nasiona. Niedawno dałem radę znaleźć nowoczesną odmianę z pomocą pewnej witryny online. Tam miałem możliwość dowiedzieć się wielu danych na temat różnorodnych nasion. Super, że udało mi się znaleźć dużo danych o tym.

Offline

Forum oparte na FluxBB