Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

esmeralda345
Użytkownik
Lokalizacja: Kwidzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 13

Tani kredyt na Wyspach

Koleżanka mieszka z mężem w Irlandii i ona wzięła niskoprocentowy kredyt na dom w Anglii. Nie wiem na pewno, jednakowoż słyszałam, że ze strony internetowej najlepiej jest druknąć folder, pt. kredyty mieszkaniowe w UK. Zapewne wszyscy zainteresowani podobnymi kredytami muszą na ten portal zerknąć. Gorąco namawiam.

Offline

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Odp: Tani kredyt na Wyspach

Elo! Jeśli chodzi o kredyt hipoteczny dla pracujących w UK, to kwestia ta nie jawi się jako super prosta. Pośród licznych opłacalnych kredytów w UK musisz wybrać kredyt odpowiedni dla posiadanych finansów, a by się nie zagalopować, musisz poradzić się rekomendowanego bankowca. Ja rzeczywiście wziąłem pożyczkę na apartament w Anglii, ale byłem uważny, natomiast kilku Polaków nie zastanowiło się i wskutek tego zbyt ekspresowo skusiło się na nie najlepszy kredyt.

Offline

ZygoTA
Użytkownik
Lokalizacja: Sopot
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 6

Odp: Tani kredyt na Wyspach

Osobiście nie wzięłam długoterminowego kredytu hipotecznego w Anglii, choć taki sobie bliski przyjaciel powiedział mi, iż każdy Polak, który pragnie po prostu mieszkać na stałe w Wielkiej Brytanii powinien niezwłocznie o odpowiedni kredyt na dom w UK się zatroszczyć. Różne nieruchomości dobrze jest oglądać w sieci, ponieważ można to także robić będąc poza Anglią. Ale nie zastanawiaj się za długo, bo ceny znów mogą wzrosnąć!

Offline

AndrzejLeszczyński
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecin
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 17

Odp: Tani kredyt na Wyspach

Nie tak dawno zamierzałem wziąć taki kredyt na mieszkanie. Dostałem nawet ulotkę pod tytułem kredyt UK. Generalnie odbywa się to na zbliżonych regułach, co w naszym kraju. Należy jednak wiedzieć, że ostateczne warunki otrzymania kredytu hipotecznego zależne są od określonego banku i to tam musisz złożyć wniosek najsampierw. Jedno wiem ponad wszelką wątpliwość, kupowanie domu w Anglii za bezcen raczej się nie powiedzie i bez kredytu nie da rady, skądinąd, tak jak w każdym państwie.

Offline

Forum oparte na FluxBB