Bydgoskie klimaty w najlepszym wydaniu dla każdego. Otwórz na nie swój umysł!

Nie jesteś zalogowany na forum.

ZygoTA
Użytkownik
Lokalizacja: Sopot
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 6

Wiza na wschód

Ja sama nie wyjechałam nigdy gdzieś dalej (nie traktując serio ekspedycji do Kaliningradu), ale mój Tomasz ma niemałe dokonania na tej niwie. Niegdyś przyszło mu wystrzelić do made in china, żeby dograć jeden kontrakt. Aby sprawnie odfajkować sprawę wizy, wstukał zwyczajnie w przeglądarce wiza chiny cena i namierzył biuro wspomagające, które para się ułatwianiem tego typu spraw. Obecnie na rynku jest raczej znaczna ilość analogicznych agencji, zatem nie będzie cyrków z ustrzeleniem czegoś w pobliżu.

Offline

esmeralda345
Użytkownik
Lokalizacja: Kwidzyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 13

Odp: Wiza na wschód

Gdy ja chciałam zyskać szybką wizę, z miejsca udałam się do znanej spółki, która ją pomaga uzyskać. To przedsiębiorstwo odnalazłam dzięki banerowi, na którym był umieszczony napis: wiza Rosja bezproblemowo. Powinnam stwierdzić, że ja piekielnie lubię różne wypady zagraniczne, toteż, kiedy tylko jest okazja wyjeżdżam. Teraz tych okazji jest odrobinę mniej, gdyż mój kierownik w moim przedsiębiorstwie nie zawsze daje mi dni wolne.

Offline

COcosowa
Użytkownik
Lokalizacja: Szczecinek
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 7

Odp: Wiza na wschód

Mój partner, aby otrzymać wizę, poszedł po profesjonalną pomoc do docenianej spółki, która bardzo pomaga w zyskaniu wizy. By odszukać to przedsiębiorstwo, mój Marek, wpisał w wyszukiwarkę hasło: wiza do chin. Muszę oznajmić, że mojemu narzeczonemu wypad do Chin, niesamowicie się spodobał, więc teraz chciałby tam wybrać się jeszcze raz razem ze mną. Myślę, że to kapitalny pomysł. Aktualnie już zbieram kasę na tę podróż.

Offline

MonsterTRUCK
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Odp: Wiza na wschód

Ja niegdyś spostrzegłem gdzieś w necie ogłoszenie wiza indie niedrogo, lecz nazwa biura… Nie powiem. To się zdarzyło ponad 3 kwartały do tyłu, a ja tego typu przysługi nie poszukiwałem. Ale jeśli jakaś instytucja się reklamuje, przypuszczam, że można liczyć na profesjonalną radę w temacie zamorskich wojaży. Poniuchaj odrobinę, może podzwoń… A jeżeli nie wyjdzie, kłania się ambasada hmm

Offline

Forum oparte na FluxBB